Pet Parade Oyuncakları Türkiye’de


Giochi Preziosi’nin 3 yaşından büyük kız çocuklar için tasarladığı yeni oyuncak serisi Pet Parade Kulubü’nde evlat edindiğiniz köpekçiklerinizle eğlence dolu bir saatler geçireceksiniz. Sizler için Pet Parade Kulubü oyuncaklarını tek tek inceledik. Eğer Pet Parade oyuncaklarını satın almak istiyorsanız, satın almadan önce bu yazıyı dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

logo

Öncelikle bu sevimli köpekçikleri evlat edineceğinizi ve onlara tek tek isim verip baş başa keyifli ve sevgi dolu saatler geçireceğinizi unutmayın. Zamanla kulübünüzü büyütmek isterseniz yeni köpekçiler de evlat edineceksiniz. Köpekçiklerinizi tek tek tanıyıp, herşeyleriyle sevgiyle ilgilenmek istiyorsanız Pet Parade Kulubü oyuncakları tam size göre.

Pet Parade Club Tekli Paketler:

6 farklı evcil köpekçikten oluşan tekli paketlerden köpekle birlikte kemiği ve tasması da geliyor. Paketten onu iyi tanımanız için broşür de çıkacak. Tekli paketlerden çıkan köpekçikler tek dokunuşla hareket ediyorlar. Satın almadan önce “Beni Dene” paketlerinde köpekçiklerin hareketlerini izlemeniz için parmağınızla onlara dokunmanız yeterli.  Eğer Pet Parade Kulubünüz için evlat edinmeye başlamak istiyorsanız 6 faklı tekli paketin birini seçerek başlayabilirsiniz.

2

Köpekçikler tek dokunuşla hareket ediyorlar.

Pet Parade Club İkili Paketler:

İkili paketlerdeki köpekçikler birbirlerini kokluyorlar. Eğer nasıl olduğunu merak ediyorsanız “Beni Dene” paketinde sırtlarına dokunup birbirlerine yaklaştırmanız gerekiyor. 3 farklı ikili paketi satın alırsanız toplam 6 tane cins köpeğe sahip olabilirsiniz. Paketlerden 2 adet Pet Parade evcil cins köpekçik, 2 adet kemik, 2 adet tasma ve 1 adet broşür çıkıyor.

yedek

Paketlerden 2 adet Pet Parade evcil cins köpekçik, 2 adet kemik, 2 adet tasma ve 1 adet broşür çıkıyor.

Pet Parade Club Köpek ve Taşıma Çantası

Pet Parade evcil köpekçikleri için tasarlanmış bu şirin ve rengarenk taşıma çantasının içinden başka hiçbir pakette bulunmayan özel Batı İskoçya Teriyeri çıkıyor. Paketin içinde ayrıca 1 adet mama kabı, 1 adet tarak, 1 adet kemik, 1 adet tasma ve isim etiketleri bulunur.

Pet Parade Club Köpek ve Taşıma çantası

Pet Parade Club Köpek ve Taşıma çantası

Pet Parade Club Posta Kutusu Oyun Seti

Bu set ile köpekçiklerinizin eğitimini başlatabilirsiniz. Özel ve başka hiçbir yerde bulunamayan Bulldog köpekçiği sahibini bu oyun setinin içinde bekliyor. Köpekçik, bahçe kapısından geçip posta kutusunun içinden gazeteyi veya zarfı alırsa çitteki ödül kutusundaki kemik düşüyor ve onun ödülü oluyor. Paketin içinde; posta kutusu oyun seti,  1 adet gazete, 1 adet zarf, 1 adet kemik ve 1 adet tasma bulunuyor.

 

3

Köpekçiğinizin ödülü kemik düşüyor.

 

 

Pet Parade Club Büyük Oyun Seti 

Pet Parade Club oyuncakları içinde en büyüğü ve çok vakit geçireceğiniz set büyük oyun setidir. Tüm köpekçiklerin karakteristik özelliklerini ve eğitim yeteneklerini sergileyebilecekleri bu eğlenceli dünyada köpekçiklerin bir çok püf noktasını ve özelliğini öğreneceksiniz. Daha da güzeli, sıkı durun. İçinde siyah labrador çıkıyor!

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Büyük oyun setinde; mama zamanından uyku vaktine, banyodan fırçalamaya, salıncaktan eğitim aktivitelerine, topla oynamaktan kelebekleri kovalamaya kadar bitmek bilmeyen bir eğlence kızları bekliyor.

Pet Parade Club oyuncakları içinde en büyüğü ve çok vakit geçireceğiniz set büyük oyun setidir.

Pet Parade Club oyuncakları içinde en büyüğü ve çok vakit geçireceğiniz set büyük oyun setidir.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir