Phlat Ball: Atarken Disk, Tutarken Top


Açık havada oynanan toplu oyunlar içerisinde bu zamana kadarki en ilginç tasarımlardan birisiyle karşı karşıyayız. Seksenli ve doksanlı yılların frizbilerini anımsatan, yassı bir elips şeklinde gelen, ancak havaya atınca top halinde gelen bu tasarım, yeni nesil bir top oyunu akımı başlatabilir.

Phlat-Ball-Gooien

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Goliath isimli markanın tasarımı olan Phlat Ball, yumuşak doku kaplı kaliteli bir plastikten üretilmiş. Bu nedenle son derece zararsız ve güvenli. Özel tasarımı sayesinde hiçbir ek dokunuşa gerek kalmadan frizbi şeklinde atabiliyor, havada topa dönüşen Phlat Ball’u yakalayıp tek hamlede üstünden bastırarak yeniden atılmaya hazır bir disk haline getirebiliyorsunuz.

Phlat Ball_Connor 1

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Disk halinde yaklaşık 23 cm genişliği olan Phlat Ball, top haline gelince 15 cm çapına sahip oluyor. Ürünün fiyatı ise ortalama 15 dolar tutarında.

Vivid_PhlatBallV3_img1_lg._V341731563_


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir