Pixelbags Çantalar Türkiye’de


Avrupa’da başlayan Pixie Crew çanta modası artık Türkiye’de.
BBM Turkey’in temsilciliğini ve resmi dağıtıcılığını yaptığı lisanslı marka Pixie Crew, üzerine yerleştirilen renkli çipler ile kendi tasarımınızı yarattığınız çantalardır.

Her ortama uygun

Her ortama uygun

Pixie Crew çantalar üzerinde özel tasarlanmış piksel kodları ile özgürce fikrinizi gösterebilir ve milyonlarca ifade yaratabilirsiniz.
Çantasının her gün aynı görünmesini istemeyen çocuk, genç ve yetişkinlere hitap eden Pixie Crew farklı modellerle artık Türkiye’de. Pixie Crew sadece bir çanta değil, aynı zamanda çocukların yaratıcılıklarını geliştiren, el kaslarının gelişmesine yardımcı olan bir üründür. Pixie Crew özellikle anaokulu çağındaki çocuklar için geliştirdiği Edu Panel ile eğitimcilerin büyük ilgisini çekmeyi başardı.
Orijinal fikirler ve stilini kendi yaratmak isteyenler için postacı çantası, sırt çantası, notebook çantası, eğitim setleri ve kalem kutuları bulunmaktadır. Pixie Crew satış fiyatları farklı modellerde 45TL ile 285TL arasında değişmektedir.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir