Pizzaların Küçük Ustaları Forum Trabzon’da


Trabzon’un alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon ve Crakers Pizza, eğlenceli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Crakers Kids Club, 19-20 Kasım tarihlerinde pizzanın küçük ustalarını bir araya getirecek.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Bu etkinlikte çocukların pizza yapma el becerisini oyun aktivitesi ile birleştiren Forum Trabzon ve Crakers Kids Club, miniklerin hem keyifli hem de öğretici bir hafta sonu geçirmesini sağlayacak. Çocukları ve aileleri hazır gıdalar konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan etkinlikte interaktif bir çalışma düzenlenecek. Çocukları daha az karbonhidrat alıp daha çok sebze ve et ürünü tüketmeleri için bilgilendirecek etkinlikte, ince hamurlu pizza yapılacak. Etkinlik sonunda aileler, çocuklarının hazırladığı pizzaları tatma fırsatı bulacak.

Ücretsiz atölyeler, 13.00 – 15.00 ve 16.00 – 18.00 saatlerinde yapılacak.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir