Pom Pom Wow ile Renkli Dünyalara Yolculuk


Giochi Preziosi güvencesiyle çocuklarla buluşan Pom Pom Wow, miniklerin dünyasını süsleyip, güzelleştirerek daha renkli hale getiriyor. Sürprizlerle dolu olan Pom Pom Wow, 4 farklı paket seçeneği ile çocuklara eğlence dolu bir dünya sunuyor. Çocuklar, farklı renkteki POM POM’lar ile eşyalarını istedikleri gibi süsleyip, POM POM kelimeler paketinde yer alan harf şablonuyla da eğlenceli şablonlar çıkararak, partilerini daha da keyifli hale getirecek. Çocuklar, POM POM Wow ile defterlerini, telefonlarını isterlerse gözlüklerini hatta tüm aksesuarlarını süsleyebiliyor ve yaratıcılıklarını geliştiriyor. Pom Pom Wow ile yapılabilecekler miniklerin hayal gücü kadar sınırsız.

Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye’deki çocuklar ile buluşan Pom Pom Wow, hem çocukların hayal güçlerini geliştiriyor hem de farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Çocuklar, POM POM Wow ile defterlerini, telefonlarını, çantalarını, kıyafetlerini hatta ayakkabılarını bile süsleyebiliyor, kendi tasarımlarını yaparak yaratıcılıklarını geliştiriyor.

1491297245_POM_POM_BASLANGIC_PAKETI_PMM00000_1_

Rengarenk bir ilkbahar onları bekliyor.

Renkli bir dünyada eğlenmek isteyen çocuklar için POM POM Başlangıç Paketi, POM POM Kelimeler Paketi, POM POM Büyük Paket ve POM POM Dekorasyon Seti farklı sürprizlerle dolu. Başlangıç Paketi’nde 7 farklı renkte tam 45 adet POM POM bulunuyor. Çocuklar, POM POM Kelimeler Paketi’nde yer alan 50 adet POM POM ve harf şablonları ile de birbirinden renkli kelimeler tasarlıyor, partilerini daha eğlenceli hale getiriyor.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir