Tsum Tsum Posh Paws


Tsum Tsum koleksiyon oyuncağı Posh Paws, yani bu Ünlü Pelüşler, hem kız hem erkek çocukları hem de yetişkinleri içine alan geniş bir kitleye hitap etmekte.

Öfkeli Pelüş

Öfkeli Pelüş

Her ay koleksiyona yeni bir ürün eklemekte. Yeni ürünlerin piyasaya sürülüş tarihleri Disney’in çıkardığı Zootopia Hayvanlar Şehri, Orman Çocuğu, Dory’i Bulmak ve Moana adlı filmlerlerin vizyona giriş tarihleriyle çakışmakta. Aynı zamanda yeni Disney karakterlerinden Aslan Kral, Aladdin, Tim Burton’un Noel Gecesi Kabusu, Sevimli Canavarlar da Pelüş olarak sunulacaklar.

tsummm1

Marka Müdürü Lauren Shipman, perakendecilerden ve tüketicilerden gelen iyi tepkilere dayanarak perakendeciler için stoklarını hazır ettiklerini belirtti. Şimdiden 2017’de seçecekleri karakterlere karar vermeye başladıklarını söyledi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir