Powerpuff Girls Oyuncakları Toyzz Shop’ta


 1487659809_Powerpuff_Girls_Toyzz_Shop_22312_PPG_girls_fig__r1

Süper güçleriyle dünyayı kurtarmak için yola çıkan Powerpuff Girls’ün sevilen karakterleri Blossom, Bubbles ve Buttercup, Toyzz Shop’ta hayranlarıyla buluşuyor. Birbirinden yetenekli Powerpuff Girls’ün sevimli kahramanlarının anahtarlıktan oyun setlerine ve peluş oyuncaklara kadar tüm dünyada satış rekorları kıran pek çok ürünü Toyzz Shop mağazalarında ve www.toyzzshop.com web sitesinde sizleri bekliyor.

1487659661_Powerpuff_Girls_Toyzz_Shop_22303_PPG_fig__r_anahtarl__k1

Çocukları sevdikleri karakterlerle buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Toyzz Shop’un geniş ürün gamına bu kez de, Cartoon Network TV kanalında Nisan 2016’dan beri miniklerin büyük beğeniyle izledikleri çizgi dizi Powerpuff Girls oyuncaklarını ekledik. Powerpuff Girls’ın lideri Blossom, neşeli ve güleç Bubbles ve usta dövüşçü Buttercup’ın oyuncaklarıyla tanışmak üzere tüm çocukları Toyzz Shop’a bekliyoruz” dedi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir