PowerPuff Girls Yeni Mobil Uygulaması


PowerPuff Girls fanları, çizgi dizinin ”Çevir Gitsin” uygulamasını telefonuna indirerek hareketi ve eğlenceyi her an yanlarında taşıyabilecek. Çevir Gitsin 31 Mart Perşembe’den itibaren iTunes’tan, 14 Nisan Perşembe’den itibaren ise Amazon & Google Play’den indirilebilecek. PowerPuff Girls’ün yeni maceraları ise 25 Nisan Pazatesi günü 17.30’da Cartoon Network ekranlarında olacak.

31 Mart Perşembe günü iOS’ta ve 14 Nisan Perşembe günü ise diğer mobil platformlar Amazon ve Google Play’den indirilebilecek olan Çevir Gitsin (Flipped Out); Steven Universe RPG, Attack the Light’ın da yaratıcılarından olan Grumpyface Studios tarafından geliştirildi.

powerpufff

 

Çevir Gitsin (Flipped Out) uygulamasının öne çıkan özellikleri, İki farklı oyun seçeneği, cihazını çevir oyun değişsin, Townsville’in sana ihtiyacı var, üçümüz hepimiz için, uçuşa geçin olarak sıralanabilir

 

 

 

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir