Prenses ve Kurbağa Akvaryumu – Özel Seri


Klasik akvaryuma taptaze bir tarz… Tepedeki şato, acımasız bir ejderha, yakışıklı bir prens ve en sevdiği evcil hayvanı ile güzeller güzeli prenses… Dayanıklı ve renkli arka planı ve dış tarafındaki dizaynı ile tüm prenseslerin sahip olmaktan gurur duyacağı bir akvaryum.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

10*10*12 boyutlarında bir akvaryum, 2 adet kurbağa, 1 adet beta balığı, şanslı bambu, dekoratif kaya, normal ve istediğiniz renkte çakıl taşı içerir.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

6 yaş ve üzerine uygundur.

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir