Profesörün Yapboz Kulübü: İnsan Kulesi


Kaçmasını engellemenizin tek yolu onu küplere çevirmeniz…

Çoğu insan bu şekilde eğilip bükülemez, ama İnsan Küpü olarak bilinen bu robot, şekil değiştirebilen bir oyuncak. Eklemleri elastik yapıda, gövdesi ise 22 adet küp ve dikdörtgenden oluşuyor, bu sayede eğilip katlanıp poz verebiliyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

İnsansı formundayken, onu şekillendirip pozlar vermesini sağlayarak doyasıya eğleniyorsunuz. Onun dik durmasını mı, yere kapanmasını mı yoksa koşmasını mı istiyorsunuz? Sadece, onu küpe çevirmek istediğinizi söyleyin ama kaçabileceğini hatırlatmamızda fayda var. O sürekli özgür olmak istiyor, bu yüzden onu küpe çevirmek çok zor.

Kollarını ve gövdesini, birbirlerine uyana kadar çevirin ve çekin ve oyun başlasın. Merak etmeyin, yüzüne çizilmiş gülümsemeden anlayacağınız üzere, başardığınız zaman sizi affediyor ve sonrasında onu rahatça hareket edebileceği halde bırakın yeter.

bgpp1418_1

 

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Neden İnsan Kulesi?

  • 3 boyutlu düşünmeyi, şekilleri planlamayı ve problemleri nasıl çözmeyi öğretiyor.
  • Bu tahta yapboz küplerden ve dikdörtgenlerden oluşuyor.
  • Yapbozun parçaları uzayabilen elastik parçalar ile beraber tutuluyor.
  • Parçaları istediğiniz yere oturtana kadar bükün, çevirin ve çekin.
  • Bir adet insansı yapboz içerir.
  • 6 yaş ve üzeri için uygundur.
  • Marka ismi: Professor’s Puzzle Club: Human Cube

Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir