Pusheen Cat


Tombik, sevimli ve sarılınabilir görüntülü Pusheen cat internette fırtına gibi esiyor. 

Bu sevimli, tombul kedicik ele avuca sığmaz karakteriyle tüm dünyada kalpleri fethetti.

Bu sevimli, tombul kedicik ele avuca sığmaz karakteriyle tüm dünyada kalpleri fethetti.

Bu tatlı tombul kedicik kalpleri ısıtan ve dünya çapında milyonlara ulaşan hareketli GIF imzasına sahip, bu GIF’te Pusheen atlıyor, zıplıyor ve kıpır kıpır hareket ediyor. Şimdi artık Pusheen dijital dünyadaki yerinin yanında çizgi roman sevenlere de hitap etmeye hazır. Dünya çapında milyonların kalbini kazanmış olan bu yaramaz, sevilesi kediciğin mırıldanması için ne yapmak gerektiğini öğrenebilirsiniz. Pusheen’s Tumblr ve Facebook sayfalarındaki bazı önde gelen hikayeleri “I am Pusheen the Cat” adlı çizgi romanda sevenlerine kavuşacak.

font-b-pusheen-b-font-font-b-cat-b-font-plush-font-b-slippers-b

Pusheen cat çılgınlığı sadece internet serisi ya da çizgi romanla sınırlı kalmış değil, pelüş oyuncakları, kumbaraları, tişörtleri, fincanları, kalem kutuları, boyama kitapları, çantaları, çıkartmaları, terlikleri, iped çantaları, şapkaları, saatleri, gece lambaları, anahtarlıkları, pasta dekorasyonları, kulaklıkları gibi pek çok ürünle devam ediyor. Özellikle pelüş oyuncakları kız çocuklarının çok ilgisini çekiyor, Pusheen cat ürünleri Barnes & Noble tarafından piyasaya sürüldü.

promotional-gift-custom-logo-plush-pusheen-cat


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir