Qixels Jet Kurutucu Video İnceleme


İki ayrı seçenek olan setlerden Su Tabancalı Set ile Qixels çılgın bloklar, su tabancasıyla su püskürtülünce çılgınca birleşiyor! Jet Kurutucu ise çocukların tamamlanmış ve su püskürtülmüş tasarımlarını içine koyarak kısa sürede kurutmamızı sağlıyor. Özel olarak birer adet Su Tabancası veya Jet Kurutucu’nun yer aldığı paketlerde 500 adet Qixels blok, 4 adet şablon, 2 adet tasarım alanı, 2 adet sergileme alanı, 2 adet sergileme standı, 2 adet aksesuar, 1 adet ip ve 1 adet kullanım kılavuzu yer alıyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir