Ravensburger Kutu Oyunları Yılbaşına Özel


Ravensburger’in eğitici aile oyunlarından Make’n Break, Neşeli Ahtapot, Zıp Zıp Tavşan ve daha bir çok oyun yalnızca küçüklere değil bütün bir aileye neşe dolu bir yılbaşı sunuyor. Hem çocukların gelişimine katkıda bulunan hem de tüm aileye keyif veren Ravensburger kutu oyunları Adore Oyuncak mağazalarında ve adoreoyuncak.com online mağazasında satışa sunuldu.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Tüm aileyi bir masa etrafında toplayacak, hem eğlendirirken hem de çocukların gelişimine katkıda bulunacak kutu oyunları ile yılbaşınız bir şölene dönüşüyor. Make n Break ile ailece zamana karşı yarışırken, çocuklar da zekâ ve el becerisini geliştirme imkânı buluyor. Yengeçlerini toplarken çocukların motor gelişimini destekleyen Neşeli Ahtapot ise şen kahkahasıyla tüm aileye mutluluk dolu bir yılbaşı geçirme fırsatı sunuyor.

Keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşatacak bu oyun aynı zamanda motor becerilerini geliştiriyor.

Keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşatacak bu oyun aynı zamanda motor becerilerini geliştiriyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir