Ravensburger’den “Uzayda Yarış” Oyunu


Orijinal adı “Race Through Space” olan “Uzayda Yarış”, özellikle kutu oyunları ve puzzle setleri alanında sektörün en iyi markaları arasında yer alan Ravensburger etiketiyle hazırlandı.

Türkiye’ye Adore Oyuncak tarafından ithal edilen Ravensburger ürünleri içerisinde en yeni kutu oyunlarından olan Uzayda Yarış, her şeyden önce eğlenceli ve renkli tasarımı ile dikkat çekiyor. Çocuklar için neden sonuç ilişkisi, mantık bağlantısı kurma, temel strateji geliştirme teknikleri gibi açılardan eğitici bir oyun olan Uzayda Yarış, aynı zamanda tüm ailece de oynanabiliyor.

22180_1

 

Kutu Oyunları İçin Tıklayın

Kutu içerisinde renkli bir oyun tahtası, 1 adet Ay Kartı, 10 adet Galaksi Kartı, 12 adet Roket, 1 zar ve oynama kılavuzu yer alıyor. Her yarışmacının bir roketi var ve zardaki adımlara göre roketlerini Ay’a ulaştırmaya çalışıyorlar. Tabii, bu o kadar kolay değil. Hem rakipleriyle mücadele etmek, hem de oyundaki kara delikler ve asteroidllere takılmamak gerekiyor.

Ürünün Türkiye satış fiyatı 49,90 TL olarak belirlenmiş.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir