Rocket League Yeni Koleksiyonluk Parçalarını Sundu


Sıradışı bir koleksiyon var karşımızda. Şöyle düşünün: Bir yanda canavar kamyonlar, diğer yanda futbol; ilgisiz gibi görünen iki konsept şimdi oyuncaklarıyla geliyor.
Aslında PC, PlayStation 4 ve Xbox çılgınlarının çok iyi bileceği ödüllü video oyunu Rocket League’dan ilhamla hazırlanan oyuncaklar cep boyutunda olmalarına rağmen son derece eğlence sunuyor.
Zag Toys etiketiyle hazırlanan oyuncaklar, bir ila dört oyuncu arasındaki iki takımın, futbol sahasına benzer bir alanda karşı karşıya gelerek gol atmaları prensibi üzerine kurulu. Oyuncular, otomobillerini alan çevresinde jumbo boyutunda bir topa vurmak ve diğer takımdan kaçırmak çılgın bir mücadele veriyorlar. Bunun için çeşitli ek silah da var tabii. Oyuncular güçlerini yükselterek hızlanabilir, diğer araçlara çarparak onları patlatabilir, saf dışı bırakabilirler.
Her biri, 12 mini yarışçının, video oyunundaki “Roketbol” oyununun bir kopyasına bağlanarak geliyor. Sekiz standart otomobilin yanı sıra, üç seri otomobil ve nadir bulunan koleksiyonluk araba yer alıyor seride. Öte yandan, video oyunuyla entegre olarak kullanılabiliyor ve oyunda kullanılacak kimi yükseltme kodlarıyla birlikte geliyor.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir