Sakıp Sabancı Müzesi’nin Sera Eğitim Atölyesi Crocodily Kids


S.Ü Sakıp Sabancı Müzesi’nin, çocukları sanatla buluşturan Sera Eğitim Atölyesi, çocuk yaşam alanları konusunda uzman Crocodily Kids Architect dokunuşuyla yenilendi.

Atölye çalışmalarıyla çocukların gözlemlerini kendi yaratıcılıklarıyla buluşturmaları için interaktif bir eğitim ortamı sunan SSM, Crocodily Kids Architect ile yaptığı işbirliğiyle çocuklara öğrenirken aynı zamanda keyifle zaman geçirebilecekleri yeni ve renkli bir mekan sunuyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

1479722049_img_1754s

SSM’nin eğitim hedeflerine yönelik mobilya ve ürünlerle desteklenen atölyedeki Crocodily Kids Architect imzası taşıyan önlük, minder, askı, yazı tahtası, sergi panosu ve tabelalar, Avrupa çocuk güvenlik standartlarına uygun doğal ve sertifikalı sağlığa zararsız malzemeler, su bazlı boya ve yapıştırıcı kullanılarak üretiliyor.

1479722069_img_1737


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir