Samsung Galaxy S6 Edge Yeni Iron Man Serisi


 

Iron Man hayranlarına müjde! Güney Koreli şirket, sadece bin adet ürettiği yeni Iron Man Samsung Galaxy S6 Edge serisiyle karşınızda.

Iron-Man-s6-edge

 

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Merak edenler için hemen anlatalım: Iron Man’in kasketinde bulunan altın rengi, bu özel seri telefonların çevresinde şerit olarak görülüyor. Kutu içeriğinde Demir Adam temasına uygun şeffaf kılıf ve bir de Tony Stark’ın Arc Reactor’ü şeklinde tasarlanan kablosuz şarj istasyonu mevcut.

maxresdefault (1)

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Çin, Güney Kore ve Hong Kong’da satışa sunulan ve süper kahramanın hayranları tarafından oldukça ilgiyle karşılanan bu sınırlı sayıdaki seri için açık artırmalarda şaşırtıcı fiyatlar ortaya çıkmış durumda. Yeni Iron Man Samsung Galaxy S6 Edge Serisi’nin jd.com websitesinde yapılan bir açık artırmada 91.000 dolara alıcı bulduğuna dikkat çekmek gerek.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir