Şarkını Mall of İstanbul’da Söyle


Yönetmenliğini Garth Jennings’in yaptığı, Illumination Entertainment ve Universal Pictures ortak yapımı ‘Şarkını Söyle’ 9 Aralık’da vizyona girecek. Şarkını Söyle için Mall of İstanbul’da Cinetech sinemalarında 8 Aralık 2016’da saat 19.00’da ön gösterim yapılacak. 3 ve 4 Aralık tarihlerinde de ‘Şarkını Söyle’ filmindeki sahne Mall of İstanbul’daki Amfi Tiyatro’da kurulacak olan ‘Yeşil Alan’da canlandırılacak.

1480579808_sarkini-soyle-poster-70x100cm2

Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen “Şarkını Söyle”de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir Koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını düzenlemek.

“Şarkını Söyle”de sevimli hayvanların şarkı söylediği sahnenin bire bir aynısı, Mall of İstanbul’daki Amfi Tiyatro’da kurulu ‘Yeşil Alan’da canlandırılacak. Yeşil Alan’da çocuklar şarkılar söyleyecek ve adeta ‘Şarkını Söyle’ filminin dünyasına girecek. Bu eğlence dolu dakikaların fotoğrafları çekilecek ve o anlar ölümsüzleştirilecek. Yeşil Alan’da şarkı söyleme etkinliği tamamen ücretsiz.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

1480579813_sarkini-soyle-poster-70x100cm


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir