Sbarro’dan Miniklere Pizza Atölyesi


2007 yılından bu yana TAB Gıda bünyesinde sevenlerini nefis İtalyan lezzetleri ile buluşturan Sbarro, düzenlediği aktivitelerle çocukları sevindirmeye devam ediyor. Bursa Carrefour restoranında 100’e yakın minik misafir ağırlayan Sbarro çocuklara eğlenceli deneyimler yaşatıyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

57afccb4eb10bb1a58d415c1Geçtiğimiz yıllarda çocuk aktiviteleri ile Türkiye’de 20 bin çocuğa ulaşan Sbarro, eğlence dolu atölye çalışmaları ile minik misafirlerini sevindirmeye devam ediyor. 100’e yakın öğrenciyi Bursa Carrefour restoranında ağırlayan Sbarro çocukları hijyen kurallarından, hamur açma eğitimine, pizza yapma tekniklerinden grup çalışmasına kadar uygulamalı bir eğitimle buluşturdu. Kendi pizzalarını yapmaya çalışırken ortaya renkli görüntülerin çıktığı atölye çalışmasında minik aşçılar pizza yapımının püf noktalarını öğrenerek eğlence dolu deneyim yaşadı. Misafirlerine nefis İtalyan lezzetleri sunan Sbarro sürpriz aktiviteleri ve atölye çalışmaları ile minikleri sevindirmeye devam edecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir