Sea Lıfe “Akvaryumun Sahne Arkası” Programı Başladı


Türkiye’de “Çocuklarla gezilebilecek yerler” sınıfında görülse de her yaştan ziyaretçinin büyük ilgisini ve beğenisini kazanan akvaryumlar alanında dünyanın en iyi ve büyük markalarından olan Sea Life; dünya genelinde ziyarete açık olan 50 akvaryumunda başlattığı yeni programını Türkiye’de de başlattı.

 

SITE_visitsealifecom_Behind_the_scene_tour_672x204px_v01_TREN

 

Sea Life Sahne Arkası Turları olarak adlandırılan bu program kapsamında tüm ziyaretçiler, akvaryumdaki uzmanlar eşliğinde, ziyaretçilerin gördüklerinden fazlasına tanık olabiliyorlar. Yani akvaryumlarda yaşayan 15 binden fazla canlının gün içindeki bakımları, beslenmeleri, güven altında tutulmaları ve üremeleri gibi tüm süreçleri izleyerek hem eğlenceli hem de eğitici bir deneyim yaşayabiliyorlar.

Oyuncak Mikroskoplar İçin Tıklayın

3911_GET8719

 

Sea Life Akvaryum’un Sahne Arkası Turları, her gün 11:15-17:15 saatleri arasında gerçekleştirilmekle birlikte her bir tur 1 saat sürüyor. Çocukların yanında en az bir yetişkinin bulunmasının zorunlu olduğu ziyaretlerde girişler ise herkes için yalnızca 10 TL olarak belirlenmiş.

Türkiye’den Daha Fazla Haber İçin Tıklayın

Sea Life Nerede ve Nasıl Gidilir?

 

6065_GET8554

 

İstanbul SeaLife Akvaryum, Forum İstanbul AVM içerisinde, Bayrampaşa’da bulunuyor. Özel araçla E5 üzerinden gitmek mümkün olduğu gibi İstanbul ulaşım araçlarından Metrobüs, Metro, Marmaray ile aktarma yapılarak gidilebiliyor.

 


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir