Sesi İstediğiniz Yöne Veren Mini Retro Hoparlör


8Bitdo isimli marka, çoğunlukla Bluetooth tabanlı uzaktan kumanda ve oyun kumandası gibi tasarımlar ile tanınıyor. Retro tarzındaki dış tasarımları ile de dikkat çekiciliği artıran marka, bu alanın en iyi bilinenlerinden.

8Bitdo markası bu sefer karşımıza son derece sevimli, güçlü ve kullanışlı bir ürün ile çıkıyor. 8Bitdo Retro Cube Speaker adı verilen bu Bluetooth hoparlör, neredeyse cebinizde taşıyabileceğiniz güçlü bir ses sistemi niteliğinde.

8Bitdo3

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Daha çok bilgisayar oyunları ve Nintendo gibi minimal video oyun konsollarına hitap etse de Bluetooth ses çıkışı olan tüm cihazlarla kullanılabilecek olan 8Bitdo Retro Cube Speaker’ın en önemli özelliği, dört çıkışlı bir ses sistemine sahip olması. Sesi dört farklı yöne ve eşit olarak dağıtan cihaz, aynı zamanda dilediğiniz yönlerdeki sesleri ayrı ayrı kapatıp açmanızı da sağlıyor.

8Bitdo2

Tam dolu bir şarj ile 8 saate kadar çalışabilen cihazın fiyatı ise 35 dolar seviyesinden başlıyor.

8Bitdo1


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir