Sevilen Kahramanlar İbi ve Tosi Next Level’da


İbi ve arkadaşlarının Baldiyarı’nda geçen serüvenlerinin anlatıldığı “İbi” çizgi filminin karakterleri 12-13 Kasım tarihlerinde Next Level ziyaretçileri ile buluşacak.

Kurgusal bir masal evreninde geçen “İbi” on yaşında bir kız çocuğu olan İbi ve arkadaşı Tosi’nin yeni yerler, arkadaşlar keşfetmesini konu alıyor. Canlandırılan karakterlerin matematik, fen bilimleri konularında donanımlı olması yönünden dikkat çeken çizgi film, matematiğin ve bilimin günlük yaşantının her yerinde var olduğunu öğretmesi yönünden de çocuklara yeni dünyaların kapılarını açıyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Türkiye’de üretilen ve televizyonda gösterilen ilk özel yazılımlı yapım olması özelliğini taşıyan çizgi film, İbi, Hoppa ve Pumba’nın yaşadıkları maceralarda matematik bilgilerini ve problem çözme yeteneklerini kullanarak çocuklara eğlenceli ve eğitici zaman geçirme imkanı sağlıyor.

12-13 Kasım tarihlerinde 14.00- 16.00 ve 18.00 seansları ile Next Level’da yer alacak etkinlikte, İbi ve dostları Baldiyarı’nda geçirdikleri bir günü minik izleyiciler ile paylaşacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir