Shainsware: Dönüştürülebilir Aksesuar


Bugünün tüketicisinin bilinçlenmeye başlaması ile son derece önemli olan sağlıklı, yenilenebilir ve dönüştürülebilir malzemeli ürünler her alanda olduğu gibi oyuncak alanında da tercih edilmeye başlandı.

Özellikle tasarım setleri, tasarım oyuncakları gibi kitlerle her yaştan kullanıcıya eğlence sunmasının yanı sıra bir hobi işlevi de gören setlerle ilgilenenlere hitap eden Shains isimli marka, tüm bu özelliklerini aynı zamanda sağlıklı ve dönüştürülebilir malzemeler ile birleştiriyor.

Dönüştürülebilir Ne Demektir?

 

Photo28_zoom

Kendi takısını tasarlamak, özgün modeller ile eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim yaşamak isteyen herkese hitap eden Shainsware adlı kitler, doğaya ve insana tamamen zararsız ve üstelik dönüştürülebilir olması ile de dikkat çekiyor. Dolayısıyla kullandığınız ürünleri istediğiniz zaman markaya iade ederek yenisiyle değiştirebiliyorsunuz.

Dönüştürülebilir ifadesi, istendiği zaman hammaddesine dönüştürülerek yeniden kullanılmaya hazır malzemeleri ifade ediyor.

Shains markasının ürünleri arasında yer alan Shainsware kitleri, Termoplastik Elastomer, kauçuk, ABS (Akrilonitril Bütadyen Stiren) gibi gerek insan enerjisine faydalı gerek doğaya tamamen zararsız ve gerekse istendiğinde dönüştürülebilir olduğu dünyaca bilinen malzemeler ile üretiliyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Aynı Zamanda Bir Sosyal Sorumluluk Projesi

 

KeyClip-Glow

Shains markalı ürünler, dönüştürülebilir olduğu için kullanıcılara istedikleri yeni bir ürün alarak eskisini iade etme şansı tanıyor. Temel felsefesi, “maddeyi dönüştürmek” üzerine kurulu olduğu için böyle bir yola başvuran Shains, iade alınan ve dönüştürülen malzemelerden elde ettikleri geliri önemli ve tanınmış çevre örgütlerine destek olarak kullanıyor.

Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk misyonu da içeren ürünler ile dönüştürülmek üzere markaya iade ettiğiniz ürünler küresel çapta hizmetler yapan çevre örgütlerine önemli bir gelir kaynağı sağlıyor.

Hobi Tasarım Setleri İçin Tıklatın

Shainsware Takı Tasarım Setleri

 

Shains_Cover

Gelelim Shainsware takı tasarım setleri içerisinde neler olduğuna…

Temek olarak Shains; malzemesi özel olan, deliklere sahip bir bileklik, kılıf ya da kordonlar üzerine renkli ve desenli taşların takılmasıyla kullanılan bir ürün. Fakat sınırsız yaratıcılık ile zenginleşmeye müsait bir yapısı olduğundan bu malzemeler ile tablet kılıflarından telefon süslemelerine, kol saatlerinden bilekliklere kadar birçok tasarım yapmak mümkün.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklatın

DogCollar

 

Mevcut Shainsware modelleri içerisinde müzisyenlik, dedektiflik, dalgıçlık gibi tematik resimli setlere, karanlıkta parlayan fosforlu setlerden metal aksesuarlara, not defterlerinden kitap ayraçlarına, anahtarlıklardan kemerlere, kolyelerden hayvan tasmalarına kadar sayısız denebilecek kadar çok ürün var.

Üretimlerine 2007 yılında başlayan ve dünya genelinde ilgi gören  Shains markasını hazırlayan ekip ise, her biri farklı büyük oyuncak markalarında 50 yıldan fazla süredir çeşitli tasarımlara imza atan kişilerden oluşuyor.

 

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir