Sihirli Bozuk Para Mıknatıs Seti


Yer çekimine meydan okuyan mıknatısları görmek isteyen okuyucuları şöyle alalım…

Aşırı güçlü 2 mıknatıs ve 32 adet bozuk para ile manyetizmayla alakalı 44 deneyi hayata geçirip dünyanın en başarılı bilim insanlarını bile şaşırtabilirsiniz. Bu mıknatıs mucizelerinin her birinin nasıl yapıldığını içeren fazlasıyla detaylı 64 sayfalık kullanım kılavuzunu takip etmeniz yeterli.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Yer çekimine karşı koyan tasarımlar ve havada duran piramitler yaratmaya ne dersiniz? Bozuk paraları döndürün ve sihirli bir şekilde yokuşlardan yukarı, köprülerin ve sıkı iplerin üzerinden geçmesini izleyin. Yaptığınız her aktivite ile bu deneylerin neden işe yaradığını göreceksiniz. Kılavuzda mıknatıslar ve manyetizma hakkında bir ton eğlenceli bilgiler de bulunuyor.

Londra’daki Brunel Üniversitesinden bir profesör tarafından geliştirilen ve prestijli Institute of Physics ve the Royal Institution tarafından desteklenen ürün, Sihirli Bozuk Para Mıknatıs Seti, cebinizdeki bozuk paraları kullanarak bilimsel bir maceranın kapısını aralayacak.

3

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Sihirli Bozuk Para Mıknatıs Seti

  • Mıknatıs ve bozuk para ile yapılacak deneyler için bir aktivite seti
  • Motor becerilerini, mantığını ve bilime olan ilgisini geliştirir
  • Çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de etkileyicidir
  • Yer çekimine karşı koyan tasarımlar yapın
  • Kılavuzda bulacağınız, mıknatıs ile ilgili birbirinden eğlenceli bilgiler
  • Her aktiviteyi detaylı bir şekilde anlatan açıklamalar
  • Paslanmaz çelik kaplamalı 2 adet güçlü mıknatıs, 32 adet İngiliz ve Amerikan bozuk parası
  • Eğlenceli bilgiler ve 44 tane deney içeren 64 sayfalık kılavuz
  • Güçlü materyaller ile oluşturulmuş dayanıklı bir yapı

8 yaş ve üzeri için uygundur.


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir