Simpsons Artık Sunman Oyuncak’ta


Basın Bülteninden:

“Oyuncak bizim işimiz” mottosuyla her bir çocuğun hayatına neşe, eğlence katmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Sunman Oyuncak; markaları arasına Simpsons’ları eklemenin mutluluğunu yaşıyor. Facebook’ta 68 milyonun üzerinde takipçisiyle dünyanın en sevilen kahramanları Simpsons’lar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok seviliyor. Simpsons’ın figürleri ve pelüş karakter grubunu satışa sunan Sunman Oyuncak, sevilen kahramanları Türkiye’deki funlarıyla buluşturmanın heyecanını taşıyor.

Gipsy stand-2-2016

Sunman Oyuncak tarafından Türkiye’ye getirilen Simpsons figürleri ve pelüş karakter grubu ile tanışmanın şimdi tam sırası…

Sunman Oyuncak ile Türkiye’deki sevenleriyle buluşacak olan Springfield’ta yaşayan sevimli aile Simpsons’lar; anne Marge, baba Hommer’ın afacan tek oğulları Bart ve biri büyük, diğeri küçük olan kız çocukları Lisa ve Maggie’den oluşuyor. Marge’ın eşi; Bart, Lisa ve Maggie’nin de babası olan ailenin reisi Hommer Simpsons başta olmak üzere ailenin annesi Marge ve sevimli olduğu kadar akıllı büyük kızları Lisa ve ailenin en minik üyesi Maggie ile ailenin en afacanı Bart ile tüm karakterlerin maceralarına ortak olmak isteyenlerle tanışmak için tüm sevenlerini Sunmak Oyuncak’a bekliyor.

Türkiye’nin lider oyuncak firması Sunman Oyuncak’ın çocuklara armağanı Simpsons figürleri ve pelüş karakter grubu ile tanışmak için size hizmet veren Sunman Oyuncak satış danışmanınız ile görüşebilir veya 0 212 499 80 80 numaralı telefondan yaygın hizmet ağımıza ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek içinse www.sunman.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir