Dikkat, Bu Pastaları Yemiyoruz, Sadece Oynuyoruz


Bu oyuncak ile ilgili yabancı kaynaklarda şöyle bir ifade var: “Yemeyeceğim bir kurabiye için bu kadar sevineceğimi hiç düşünmemiştim”

Yani evet, ürünle ilgili ilk bilgi bu: Yemiyoruz. Sadece oynuyoruz.

Son derece yumuşak, marshmallow kıvamındaki bu ürünler, renksiz birer hamurla geliyor. Eziyor, büzüyor, yuvarlayıp şekil veriyor, daha sonra renklendirip süsleyerek birer pasta atölyesi harikası haline getiriliyor.

Tamamen sağlıklı malzemelerden hazırlanan Soft’n Slo Squishes isimli paketler 5,99 ile 14,99 dolar arasında üç farklı boyutta tasarlanıyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir