SoloTürk ile Göklere


Ülkemize Adore Oyuncak tarafından getirilen Revell modellerinden SoloTürk F-16C, yeni yıla girerken 7’den 77’ye bütün meraklılarının gözdesi konumunda. Türk Hava Kurumu’nun 100. yılına özel olarak tasarlanmış F-16C, 1:72 boyutu ile model uçak meraklılarına yeni yıla girerken göz alıcı bir armağan olacak. SoloTürk F-16C, 52,50 TL fiyat etiketiyle ve Türk Hava Kurumu’nun 100. yılına özel olarak tasarlanmış F-16C, 52,50 TL fiyat etiketiyle tüm oyuncakçılarda, Adore Oyuncak mağazalarında satışa sunuldu.
Model uçak meraklıları Adore Oyuncak’tan SoloTürk F-16C ile yeni yıla giriyor. SoloTürk gösteri uçuşlarında kullanılan uçaklardan yola çıkılarak Revell tarafından 1:72 boyutunda hazırlanan F-16C, özel tasarımıyla dikkat çekiyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir