Sony Pictures Emoji Filmi Kendini Anlat


ned3t7q2rf8dge_2_b

Sony Pictures’ın Animasyon Emoji Filmi’nin vizyona giriş tarihi yaklaştıkça heyecan artıyor. Sony Pictures Ürün Bölümü Lisansiye olmak isteyen şirketler için gerekli detayları açıkladı.

İlk kez, izleyici telefonlarındaki gizli dünyayaya Emoji Filmi sayesinde girebilecekler. Anthony Leondis tarafından yönetilen ve yapımcılığını Michelle Raimo Kouyate’in yaptığı Emoji Filmi: Kendini Anlat, 250 eşsiz emoji kadrosuyla çekiliyor. Aynı zamanda yeni ve unutulmaz emoji karakterleriyle de tanışmış olacağız.

Lisans programı 6-10 yaş arası çocukları, ikincil olarak da gençleri ve genç kadınları hedef alıyor. Ürün kategorileri, oyuncaklar, aksesuvarlar, yazılı ürünler, ev eşyaları, el sanatları, okul malzemeleri, hediyelik eşyalar gibi pekçok dalda sunulacak.

Oyuncak Sektöründen Haberler İçin Tıklayın

image


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir