Spielwarenmesse’de Lisans Yenilikleri


Lisans, Licencing Indurstry Merchandisers’ Assosiation (LIMA)’nın katılımıyla Spielwarenmesse’de gittikçe artan bir rol oynamaya başladı. Alıcılar Spielwarenmesse’yi ziyaret ettiklerinde tüm dünyada moda olan güncel lisans oyuncaklarını görme şansı kazanıyorlar.

Spielwarenmesse 2016

Giriş holünde konuşlandırılmış LIMA lisansiyeleri ve lisans ürünlerini orta noktada buluşturuyor. LIMA aynı zamanda Toy Bussines Forum’da yer alıyor ve çeşitli alanlarda presentasyonlar yaparak olayın lokomotifi rolünü alıyor. Spielwarenmesse Lisans’la ilgili katılımcılara online bilgi alabilecekleri bir servis veriyor. Bu serviste lisanslı ürünler ve firmalarla ilgili bilgi almak kolaylaşıyor.

İlk kez 2017 Spielwarenmesse’de teknolojik oyuncaklarında sergilendiği Tech2Play adında bir bölge ayrılmış. Böylece alıcılar kendileri oyuncakları deneme şansına sahip oluyor. Kırktan fazla üretici 5 alanda ürün sergiliyor: Elektronik ev hayvanları, robot oyuncaklar, RC Drones, sanal oyunlar ve 3D Printing.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir