Star Wars 3 Boyutlu Metal Maketler


Star Wars ürünleri alanındaki yoğun zenginlik halen gözlerinizi yormadıysa bu yazı ilginizi çekebilir. Hem Star Wars hayranlarına, hem de yapboz ve 3 boyutlu model oyuncakları, figürleri sevenlere hitap eden Star Wars 3 boyutlu metal yapbozlar, eğlenceli bir maket deneyimi olabilir.

0metal-earth-star-wars-sheet2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

İnce metal tabakalar halinde hazırlanan Star Wars maketleri, paketleri içerisinde parçalı olarak geliyor, ekstra hiçbir malzemeye gerek kalmadan birbirlerine eklenerek oluşturulabiliyor. Yapımı zahmetsiz, eğlenceli ve kolay olan 3 boyutlu Star Wars metal maketleri için yardımcı kılavuz da kutularda yer alıyor.

0metal-earth-star-wars-sheet

Modeller içerisinde At-AT, Millenium Falcon, R2-D2 ve TIE Fighter gibi ikonik Star Wars karakterleri var. Yurt dışında 15 dolar civarında satılan bu modeller Türkiye’de 59 TL civarı bir fiyat etiketine sahip.

0metal-earth-star-wars-sheet1

Bu Star Wars Maketlerini Almak veya İncelemek İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir