Star Wars Bladebuilders


Herkesin merakla beklediği “Star Wars: Güç Uyanıyor” filminin ürünleri raflardaki yerini aldı. Sadece çocukların değil aynı zamanda büyüklerin de tutkunu olduu efsanevi Star Wars ışın kılıçları, yeni özellikleri ve sunduğu yeni oyun deneyimi ile hayranlarını bekliyor.
Bladebuilders Elektronik Işın Kılıcı Seti serinin en dikkat çeken ürünlerinden. En çok parçaya sahip bu set, 100’den fazla ışın kılıcı kombinasyonu ile çocuklara hayallerindeki ışın kılıcını yapma fırsatı sunuyor. Sette elektronik açılır kapanır ışın kılıcı, 2 küçük ışın kılıcı ve birden çok bağlantı parçası bulunuyor.
Tavsiye edilen satış fiyatı: 179,90 TL*

2
Bladebuilders Kylo Ren Elektronik Işın Kılıcı ile Kahramanlık Efsaneni Yaz
Elektronik Kylo Ren Işın Kılıcı ile çocuklar hayal güçlerini kullanarak birçok kombinasyon yapabiliyor. Teleskobik kılıcı tek bir bilek hareketiyle açılıp ve kapanabiliyor.
Tavsiye edilen satış fiyatı: 119,90 TL*


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir