Star Wars Force Arena Mobil Cihazlarda


Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp. ile Lucasfilm Ltd. arasındaki iş birliğinin sonucu olan Star Wars: Force Arena, bugün 154 ülkede resmi olarak çıktı. iPhone ile iPad için App Store üzerinden, Android cihazlar için ise Google Play üzerinden indirilebilecek olan Star Wars: Force Arena‘da oyuncular, ikonik Star Wars karakterlerinden oluşturdukları güçlü bir takımla tüm dünyadan arkadaşlarına karşı veya onlarla birlikte gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılabilecekler.

1484218921_StarWars_ForceArena

Star Wars: Force Arena ‘da 60’ı çok sevilen Star Wars karakterleri olmak üzere, 80’den fazla oyun kartı bulunuyor. Eşleştikleri kendilerine özel birimleriyle güçlü ikili kombinasyonlar oluşturabileceğiniz kartların arasında, serinin yeni filmi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi‘nden yeni yüzler de bulunuyor.

1484218943_StarWars_ForceArena_ekran

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee, “Galaksi savaşında hangi tarafı tutarlarsa tutsunlar, tüm Star Wars severlere ve mobil oyunculara Star Wars: Force Arena ‘yı sunmaktan oldukça heyecanlıyız,” diyor ve devam ediyor: “Oyuncular aralarında Darth Vader, Han Solo ve Jyn Erso’nun da bulunduğu favori Star Wars karakterlerini biriktirerek, Star Wars evreninde verilecek gerçek zamanlı bir savaş için ideal savaş birliklerini kurup düşmanlarıyla yüzleşebilecek.”


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir