Star Wars Force Arena’ya Ücretsiz Komutan Kartları


Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games, Ocak 2017 tarihinde 154 ülkede piyasaya çıkan gerçek zamanlı mobil PvP oyunu Star Wars™: Force Arena için ilk defa büyük bir güncelleme yapılacağını açıkladı. Bu güncellemeyle birlikte, oyuncular katıldıkları her sezonun sonunda bir komutan kartı kazanacak.

1488194850_StarWars_ForceArena_Ekran3

Star Wars™: Force Arena’nın güncellenen sezon ödül sistemi sayesinde, her sezon tamamlandığında oyuncular hediye olarak bir komutan kartı alacak. Sezonların süresi ise, oyunu daha heyecanlı hale getirmek amacıyla, mevcut iki haftalık döngüsünden bir haftaya düşüyor.

Star Wars™: Force Arena’da 10 oyun oynayan oyunculara, günlük en fazla iki tane alabilecekleri bir altın paket hediye edilecek. Yeni eklenen günlük görevi tamamlayan oyuncular ise her gün, en çok 10 bin kredi olmak üzere kredi kazanacak.

Oyuna yeni eklenecek olan Aqualish Mühendis ve Wed Treadwell Droidi isimli iki karakter, gerçek zamanlı savaşlar sırasında müttefik taretleri tamir etme görevini üstlenerek oyuna yepyeni bir strateji getirecek.

1488194860_StarWars_ForceArena_Ekran (1)

Oyuna getirilen diğer güncelleştirmeler olan oyun arayüzü için iyileştirmeler, ittifak ve takas sistemleri ile öğreticinin yanında, oyuncular artık oyun içerisinde savaş geçmişlerini görüntüleyebilecek.

Star Wars™: Force Arena, aralarında en son STAR WARS filmi Rogue One™: Bir Star Wars™ Hikayesi’nden yeni karakterlerin de bulunduğu 80’den fazla oyun kartı içeriyor. iTunes App Store ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz Star Wars™: Force Arenaile ilgili daha fazla bilgi için, www.StarWarsForceArena.com adresinden resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir