Star Wars Karakterleri Balon Oldu


Her yaştan sinema izleyicisinin sevgisini kazanan, tüm zamanların en iyi fantastik filmleri arasında yer alan Star Wars, oyun ve oyuncak dünyasına ilham vermeye devam ediyor.

Star Wars oyuncakları, özellikle figür oyuncakları alanında zenginleşmeye devam ederken farklı tasarımlarda da yer alan Star Wars karakterleri, şimdi dekoratif ve eğlence amaçlı balonlarla karşımıza çıkıyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklatın

Amscan adlı markanın daha önce de farklı tasarımlarında yer alan Star Wars karakterleri, yeni Star Wars filmine doğru geri sayımın devam ettiği şu günlerde yeni modellerle zenginleştiriliyor.

Dünyadan Daha Fazla Haber İçin Tıklayın

44237-110067_01_1-3-600

Disney ve Lucas Film ortaklığında hazırlanan filmin lisanslı ürünleri olan yeni modeller arasında Stormtrooper Air Walker, Chewbecca Supershape, R2-D2 gibi karakterler yer alıyor.

Özellikle R2-D2’nun en iyi satan ürünleri olduğu açıklanan ürünler şimdilik İngiltere stoklarına girdi.

 

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir