Star Wars Ürünlerinde Çıtayı Yükselten Işın Kılıcı Tasarımlı Kalem


Yeni Star Wars filmi “Güç Uyanıyor (The Force Awakens) daha çıkmadan Star Wars ürünleri boy göstermeye başlamıştı bile. Türkiye’de zincir marketlere kadar girmeyi başaran bu ürünler arasında her gelir grubunun kolayca sahip olabileceği seçenekler varken gözümüzü dünyaya çevirdiğimizde çıtayı epey yükselten başka ürünler de görebiliyoruz. Bu dolmakalem gibi.

Üst düzey ofis araçları kapsamına alabileceğimiz bu ışın kılıcı şeklindeki tasarım, görünüm itibariyle son derece şık ve herkesin kendi ofisinde sahip olmak isteyebileceği bir dolmakalem. Sadece donanımı değil, sunumundaki platform itibariyle de.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

0s-t-dupont-yoda-red-light-sabre-levitation-bottom-7350ab9495053ef4fc4ec347115314d5

S.T. Dupont Paris isimli dolmakalem ve ofis araçları üreticisi markaya ait olan bu tamamı bronz malzemeli kalem, tercihe göre ucunda kırmızı ya da yeşil renkli topaz kristaller taşıyorlar.

0fuwfiypat1tldf6jvcoh 0znxmxdwwtgm5kz370ssz

Gelelim bu üst düzey tasarımın can alıcı kısmına, yani fiyatına: Bu az sayıda üretilen dolmakaleme sahip olmanız için tam 25 bin Dolar gibi bir tutara kıymanız gerekiyor. Star Wars sevgisini kanıtlamak için biraz uçuk bir yol olduğunu kabul ediyoruz.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir