Stickle Bricks ve Mr. Frosty


Stickle Bricks yapılandırma bloklarının ve Mr. Frosty’nin İngiltere’deki lisansını GP Flair aldı. Stickle Bricks markası 1969’dan beri tanınmakta. Mr. Frosty markası ise 1980’de piyasaya sürüldü.

CSFukKeWcAE4TNG
GP Flair’in Pazarlama Müdürü Nic Aldridge, Hasbro ile yaptıkları anlaşmayla ilgili şunları söyledi “Bu yeni girişimle ilgili çok heyecanlıyız. İki marka da çok güzel ve bunları Flair portföyüne aldığımız için çok mutluyuz. Stickle Bricks markası hayalgücünü artırmakta, Mr Frosty ise birlikte oynamaya cesaretlendirmekte. Pek çok kişi Flair’in zaten Stickle Bricks ile büyük başarı yakaladığını hatırlayacaktır. Bu ürünü 2008’den beri, altı yıldır dağıtmaktayız. Bu yüzden de Stickle Bricks/Flair tarihinde yeni bir sayfa açılacağını biliyoruz. Kategorisinin en iyisi olmaya yine aday”

Birleştirilmesi çok kolay, yaratmak çok keyifli

Birleştirilmesi çok kolay, yaratmak çok keyifli

Hasbro’nun Lisans Müdürü Grant Gie, “GP Flair’in yeniden piyasaya sürümlerle ilgili yadsınamaz bir başarısı var bu yüzden de bu ortaklık bize ürünün güvenli ellerde olduğunu hissettiriyor” diye memnuniyetini dile getirdi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir