Stomp Rocket Ultra: Bas ve Fırlat


“Stomp” kelimesinin Türkçedeki anlamları arasında “tepinmek” anlamı da yer alıyor. Bu anlam, Stomp Rocket Ultra ürününü tanımak ve anlamak için gayet uygun. Bir yanıyla fizik dünyasının yasalarını çocuklara öğretirken diğer yanıyla her yaştan oyuncuya eğlenceli saatler sunan Stomp Rocket Ultra, hiçbir ekstra enerji kaynağına ihtiyaç duymuyor.

Popüler Bahçe Oyuncakları İçin Tıklayın

Tamamen Basınç Gücü ile Çalışıyor

stomp-rocket D&L Company adlı oyuncak markası tarafından üretilen Stomp Rocket Ultra; elektrik veya pil gibi hiçbir ikinci enerji kaynağına gerek olmadan çalışıyor. Seri içerisinde birçok modele sahip olan Stomp Rocket ürünleri arasında öne çıkan modellerden olan Stomp Rocket Ultra, diğer modellerde olduğu gibi basınç gücünden destek alıyor. Fırlatma mekanizmasına ayağınız ile yaptığınız baskı ile sıkışan hava basınç enerjisine dönüşüyor ve namlu diyebileceğimiz kısmın ucundaki hortuma takılmış olan roketi de fırlatıyor.   c700x420

 

  Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

 

Basınç gücü ile paralel bir mesafeye kadar gidebilen Stomp Rocket Ultra’nın roketleri, en az 200 feet, yani yaklaşık 60 metreye kadar gitmekle birlikte sizin basınç gücünüze göre bu mesafe artabiliyor da. Daha kontrollü ve güçlü bir kullanım için roket ucunu, paket içerisinde sunulan tripoda takmanız mümkün. Tripodun üzerine yerleştirilen roket, bu sayede ayrıca en az 180 derece içerisinde yönlendirilebiliyor.

Hem Sağlıklı Hem Güvenli

 

stompinggirl Stomp Rocket Ultra ve serinin diğer parçaları, hiçbir ek enerji kaynağı kullanmadığı için tamamen sağlıklı ve her ne kadar içerisinde “tepinme, fırlatma, roket” kelimeleri geçse de malzemeleri sayesinde de güvenli bir ürün. Elbette kutu içerisindeki yönergeleri düzgün kullanmak, canlı hedeflere atmamak, uçan roketi tutmayı denememek gerekiyor. 8 yaş ve üzeri herkes için eğlence sunan Stomp Rocket Ultra ile hem aileniz hem arkadaşlarınızla saatlerce açık havada eğlenebilir, turnuvalar yaparak rekabet edebilirsiniz. Stomp Rocket Ultra ayrıca üretici firması D&L Company’ye de 2008 yılının En Çok Satan Oyuncak Ödülü’nü de kazanmıştır.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir