Stres Küpü


Bazı çocukların ve hatta bazı yetişkinlerin yerinde duramamasından ve sürekli ellerindeki kalem, silgi, gözlük gibi objelerle oynamasından yola çıkarak tasarlanan bu minik küp her yere taşınabilir büyüklükte. Her yüzünde çocukların ya da yetişkinlerin basabileceği, çevirebileceği, ellerini oyalayabilecekleri bir tuş ya da düğme bulunmakta, böylece ceplererine atabilecekleri bu ufak oyuncakla ellerini oyalayabilecekler.

ilk ürün

İkinci Jenerasyon Stres Küpü

ikinci ürün 1

Tamamıyla yeni ve yüksek kalitedeki bu ürün büyüklerin ve çocukların masa başında oturmaya konsantre olmasını sağlıyor. Parmaklarını sakin şeklide tutamayan çocuk ve büyükler için dikkat toplamaya ve stres atmaya yardımcı oluyor. 5.5-5.5-4,5cm boyutlarında. Etrafındaki joystic ve düğme gibi parçalar sayesinde el oyalamak isteyenlere birebir.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir