Sürülebilir Mini Buzluk


Bu, 1000 W elektrikli motora sahip sürülebilen 3 tekerlekli soğutucu 5 metre/saniye hıza ulaşabilmesinin yanı sıra yiyecek ve içeceklerinizi 16 kilometre uzağa kadar taşıyabilmenizi sağlıyor. Yalıtımlı sepetine 24 adet kutu içecek ve 3 kilogram buz yerleştirilebiliyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Çerçevesi hem dayanıklı hem hafif alüminyumdan yapılıyor ve zincirli hareket sistemi, disk fren ve değişken fren kontrolüne sahip, bu da benzeri olmayan bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Kapağın açma kulpu mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş, soğutucuya koyduğunuz içeceklerinize aracın üzerine otururken bile ulaşabiliyorsunuz.

Gidonunda rahatça durabilmenizi, hareket etmenizi ve hızlanabilmenizi sağlayan fren ve gaz kolları bulunuyor, hava basınçlı tekerlekleri ise çakıllı yollar ile kaldırım arasında rahat bir geçiş olmasını sağlıyor. Çıkarılabilen direksiyon ve ayakları ile çoğu arabanın bagajına kolaylıkla sığabilen bir boyuta gelmesini sağlıyor. Kurşun-asit kaplama bataryası 48 voltluk gücü ile yürüyüş hızında 10 saat gidebiliyor.

145 kilograma kadar taşıyabilir.

Boyutları: 60*43*49 cm

Ağırlık: 41 kg

Fiyatı: 999.95$


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir