Tasarruf Etmek İsteyen Çocuklar için Kedili Kumbara


Çocuklara tasarruf etmeyi ve para biriktirmeyi öğretmenin en iyi yollarından birisi de onlara bir bozuk para kumbarası hediye etmektir. Hele bir de ilgi çekici bir kumbara tasarımı ile onlara giderseniz, amacınızı yarı yarıya başarmış sayabilirsiniz.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

İşte bu ilginç tasarımlardan birisi de CusCus isimli Asya menşeli firmadan geldi. Elektronik bir tasarımı olan bu kumbara, eğlenceli olduğu kadar içindeki yavru kedi robotu sayesinde çocuklara hayvan sevgisini de aşılıyor.

0kedilikumbaraana

Bir karton kutu biçiminde tasarlanmış olan elektronik kumbaranın üzerinde, balık kabartmasının olduğu bir yuva var. Kumbaraya koymak istediğiniz madeni parayı buraya yerleştiriyorsunuz ve manyetik algısı sayesinde, kumbaranın kapağı açılıyor ve içerideki kedi patisi bozuk paranızı içeri alıyor.

0kedilikumbara2

Kalem pille çalışan ve istediğiniz zaman açma kapama tuşu ile pil tasarrufu da yapabileceğiniz Itazuya Kitty Cat Coin Bank isimli kumbaranın altında, istediğiniz zaman paraları almanızı sağlayan kapağı yer alıyor.

0kedilikumbara

Ürünün yurt dışı fiyatı ise 13-15 dolar arasında değişiyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir