Tır Dolusu “Harika Matematik”, Da Vinci Learning ile Yola çıkıyor


2 tır ile 3 ayda 22 il dolaşacak “Harika Matematik Sergisi” ve “Da Vinci Learning Gezici Sineması” daha fazla çocuk ile buluşmak üzere yola çıkıyor.

1487691581_post_1

Matematiğin eğlenceli ve yaratıcı dünyasını çocuklarla buluşturan Harika Matematik Sergisi ve Da Vinci Learning Belgesel Kanalı Gezici Sineması Anadolu’daki çocuklarla buluşmak için yollarda. QNB Finansbank ana sponsorluğunda Da Vinci Learning TV ve IEG işbirliği ile hayata geçen roadshow, 3 ay sürecek turne boyunca 22 ilde binlerce çocukla buluşacak. Çocukların matematiğin temel konularını eğlenceli ve interaktif şekilde öğrenmesine yardımcı olan serginin ve Da Vinci Learning Gezici Sineması’nın ilk durağı 20 Şubat haftası İstanbul oldu. Çocuklara matematiği sevdirmeyi ve meraklı olmayı öğretmeyi amaçlayan Harika Matematik Sergisi’nin bu yılki hedefi, iki tır ile üç ayda belirlenen 22 ildeki tüm çocuklara ulaşmak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir