Tobar Markası Yeni Oyuncak Arabalarında Schylling’in Adını Taşıyor


Bir hediyelik eşya ve oyuncak markası olan Tobar, ürünlerinde başka bir oyuncak markası olan Schylling’in isminin bulunduğu şeritler ile geliyor.

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Yeni tür oyuncaklar sağlam olmanın yanı sıra Retro-severleri de mutlu edecek türde. Yeni oyuncaklar arasında; ‘I Pop’ ismini verdikleri oyuncak ve sıkıldığında kabaran gözleri, Tin Friction Boats (Teneke Tekne) ve Express Tin Train (Hızlı Teneke Tren) gibi teneke oyuncaklar ve DC-3 Uçağı ve Dünya Grand Prix Yarış Aracı gibi değişik türlerde oyuncaklar bulunuyor.


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir