Toot-Toot Friends: Bolca etkileşim ve hayalgücüne sahip bir grup arkadaş


VTech imzalı Toot-Toot Friends karakterleri ve oyun setleri, etki-tepki ilişkisi, dil gelişimi, günlük hayat ve daha önemlisi, ince motor becerileri geliştirme özellikleri ile öne çıkıyor. Her karakter, üzerindeki ışıklı düğmeya basıldığında kendisini tanıtıyor, neler sevdiğini söylüyor ve eşlik etmesi kolay 2 şarkı söylüyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Karakterler, hemen her aksesuarda (ve ayrıca satın alınabilen diğer aksesuarlarda) bulunan “MagicPoint” noktalarına yerleştirildiklerinde bu aksesuarla etkileşim kuruyor; eğlenceli cümleler söylüyor, hareket ediyor, ışıklarını yakıyor ve daha birçok özelliğini gösteriyor.

12 ay ve daha üzeri çocuklar için geliştirilen Toot-Toot Friends, kendi özel aksesuarları ile gelen bir grup arkadaş. Örneğin Luca, zıplayan uçağına bayılıyor; Lizzie midillisini sürüyor, Cici’nin üç tekerlekli bisikleti var ve şirin hayvanları çok seviyor; Dawn resim yapmaktan hoşlanıyor ve sürekli el arabası ile geziyor; Jackson büyüyünce ünlü bir yarış pilotu olmayı hayal ediyor; Maggie oyuncak atına biniyor; Dylan çok yetenekli bir kaykaycı ve Jacob güvenliğe çok önem veriyor. Araçları üzerinde bulunan Magic Point noktaları, karakterler üzerlerine yerleştirildiği anda harekete geçiyor.

Her karakter, üzerindeki ışıklı düğmeya basıldığında kendisini tanıtıyor, neler sevdiğini söylüyor ve eşlik etmesi kolay 2 şarkı söylüyor.

Her karakter, üzerindeki ışıklı düğmeya basıldığında kendisini tanıtıyor, neler sevdiğini söylüyor ve eşlik etmesi kolay 2 şarkı söylüyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Helpful Hospital” oyun seti, kendi karakteri Dr. Doug ve 3 Magic Point noktası ile geliyor. Asansörle katlar arasında inip çıkabilir, göz muayenesi aracını döndürebilir, boy ölçme cihazını ya da teraziyi kullanabilirsiniz. Dr.Doug ve diğer bir karakteri koltuklara oturttuğunuzda sohbetlerini dinleyebilirsiniz. Dr.Doug aynı zamanda diğer karakterlerin aksesuarları ile de etkileşim kurabilir.

“Busy Sounds Discovery Home” oyun seti de evsahibi Miss Norah, bir köpek ve 7 Magic Point noktasına sahip. 40’ın üzerinde melodi, şarkı ve cümle ile geliyor. Tıpkı hastane setinde olduğu gibi burada da asansörü kullanabilir ve MagicChat özelliği ile karakterlerin bir araya geldiklerinde şarkı söylediklerine ya da konuştuklarına tanıklık edebilirsiniz. Tüm oyuncaklar 2 adet AAA pille çalışıyor (kutuya dahil).

Karakterler “Magic Point” noktalarında birbirleri ve aksesuarlarla etkileşime giriyor.

Karakterler “Magic Point” noktalarında birbirleri ve aksesuarlarla etkileşime giriyor.

 

VTech, Electronic Learning Products (Elektronik Öğrenme Ürünleri) kategorisinin ve InnoTab, Toot-Toot ve Kidizoom gibi ödül sahibi birçok oyuncağın yaratıcısı. Firmanın VTech Baby Toot-Toot ürün gamında “SmartPoint” noktalarına tepki veren, benzer temalara sahip iki seri daha bulunuyor: Drivers ve Animals.

 

 

 

Toot-Toot ürün gamında “SmartPoint” noktalarına tepki veren, benzer temalara sahip iki seri daha bulunuyor: Drivers ve Animals.

Toot-Toot ürün gamında “SmartPoint” noktalarına tepki veren, benzer temalara sahip iki seri daha bulunuyor: Drivers ve Animals.

 

 


Tan Bodur
Yazar | Writer

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Reklamcılık eğitimi alan Tan Bodur, diplomatik, akademik, tıbbi ve edebi çevrelerde mütercim tercümanlık yaptı. Teknoloji ve oyuncağa olan hevesi nedeniyle halihazırda BT alanında birçok firma için yazarlık, editörlük, danışmanlık, inceleme ve tercüme yapmaktadır. Tan aynı zamanda kitap kapağı ve poster tasarlamakta, jingle bestelemekte ve bisiklete binmektedir. Kendisi profesyonel bir bilek ağrısı yakınıcısıdır.
**
Tan studied English Language&Literature and Advertising; worked as an instant translator for diplomatic, academic, medical and literary circles. He was obliged by his appetite for technology and toys to currently work as an author, consultant, reviewer, translator,editor for various IT companies and a freelance nerd. He’s also designing book covers and posters, composing jingles and riding his bicycle. Tan is a professional wrist pain sufferer.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir