Toyzz Shop Masal Günleri


Toyzz Shop ile Türkiye’nin en beğenilen çocuk ve gençlik yayınevi Doğan Egmont işbirliğiyle gerçekleştirilecek Toyzz Shop Masal Günleri başlıyor.

Çocuklara kitap okumayı sevdirmeyi ve kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmayı amaçlayan Toyzz Shop ve Doğan Egmont Masal Günleri’nin ilki 22 Nisan 2017, Cumartesi günü Toyzz Shop Mall Of İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlikte TRT Çocuk’ta yayınlanan Masalcı Abla programının sevilen sunucusu Gümeç Alpay, Planet Çocuk ve TV8’de Toyzz Shop sponsorluğunda yayınlanan, Nisan ayında animasyon sinema filmi vizyona girecek olan Maşa ile Koca Ayı’nın, Doğan Egmont tarafından yayınlanan kitabını çocuklara okuyacak.

dogandan-domuz-tuzagi-h1400005913

Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Çocukların hayata dair farkındalık kazanmaları ve hayallerini gerçekleştirmek için ilham alabilmeleri için kitap okuma alışkanlığının çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Toyzz Shop olarak çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunmak, onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz” dedi.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir