Toyzz Shop Spora Davet Ediyor


Toyzz Shop, bu sene de Rising Sports ürünleri ile tüm çocukları spora davet ediyor.

Parkta, piknikte, sahilde, bahçede baharın tadını spor ile doyasıya yaşamanız, tek kale ya da çift kale oynayabileceğiniz futbol setinden basketbol potasına, Badminton setinden okçuluğa, minyatür golf setinden catchball’a, kaykaydan iki tekerlekli scooter’a birbirinden farklı ve eğlenceli spor ürünleri Toyzz Shop’ta sizleri bekliyor.

1491387840_Toyzz_Shop_Rising_Spor_Okculuk_Seti_S00000641_3_2016_1

1491388038_Toyzz_Shop_Rising_Spor_Boks_S00000459_2016 

Çocukları zihinsel ve fiziksel gelişimlerine büyük katkı sağlayan sporu sahiplenmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Toyzz Shop olarak geleceğin sağlıklı nesilleri için küçük yaşlardan itibaren çocuklara spor bilincini aşılamak ve sporu desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu amaçla ürün gruplarımız arasında çocukların farklı spor alanları ile tanışmalarını sağlayan pek çok ürün yer alıyor. Tüm çocukları ve anne babaları baharın tadını spor yaparak çıkarmak için Toyzz Shop mağazalarına ya da www.toyzzshop.com adresine bekliyoruz” dedi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir