Toyzz Shop’ta Yeni Mağaza


Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, en büyük mağazası Toyzz Shop XL’ı 22 Nisan 2017, Cumartesi günü İstanbul Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezlerinden Brandium AVM’de açtı. Açılış için özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük oyuncak paketi 7’den 77’ye tüm davetlilerin hayranlığını kazandı.

1493102480_Toyzz_Shop_XL_Brandium_220417_toyzshopXL__36_of_169_

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde en büyük Toyzz Shop mağazasını hizmete sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, Toyzz Shop XL Brandium mağazamızın açılışını, mağazanın gerçek sahibi olan çocuklarla yapmak ve onları da heyecanımıza ortak etmek istedik. Türkiye’nin oyuncakçısı olarak çocukların sağlıklı ve mutlu bireyleri olmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm çocukların bayramını yürekten kutluyoruz” dedi.

1493102616_Toyzz_Shop_XL_Brandium_O8A8257 (1)

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir