Transformers Hayranlarıyla Buluşma Turunda


Bu sene genç yaşlı tüm Transformers hayranları, Optimus Prime, Bumblebee, Grimlock, Sideswipe ve Autobotlarla her zamankinden daha yakın olma şansı elde edecekler.

Bu interaktif deneyim sayesinde hayranları oyuncaklarla oynama, yeni uzaktan kumandalı modelleri deneme ve Transformers’ın en son uygulama ve video oyunlarını yakından tanıma şansına sahip olacaklar. Ayrıca “Robots in Disguise” adlı TV dizisini de izleyebilecekler.

Transformers_costume_characters_at_Universal_Studios_Hollywood

Optimus Prime ve Bumblebee özel dizayn edilmiş römorkun üzerinde canlandırılarak hayranlarıyla iletişim kuracak. Ayrıca Optimus Prime replikası ile resim çektirmek de mümkün olacak.

22 Temmuzda Sunderland Hava Göstersinde başlayan Tur 31 Temmuz’a kadar Carfest Kuzey Chesire şehir merkezindeydi. Ağustos ayı boyunca Cardiff, Bristol, Birmingham, Oxfordshire gibi şehirlerde devam edecek.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir