Transformers Macerası Yeni Bölümlerle Devam Ediyor


Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden Hasbro, kahraman robotlar Transformers: Robots in Disguise’ın yeni bölümlerini, 4 Aralık tarihinde Capacity Cinemaximum’da düzenlenecek özel gala ile minik izleyicileriyle buluşturuyor. Yayınlanacak yeni seride, Autobot’ların yeni görevi, Bumblebee’nin liderliği ile dünyayı ele geçirmeyi hedefleyen Decepticon’ları alt etmek.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Bu macerayı herkesten önce izlemek isteyen Transformers hayranları, 30 Kasım tarihine kadar Armağan Oyuncak’tan aldıkları her Transformers oyuncağıyla düzenlenen çekilişe katılmaya hak kazanıyor. Alışveriş ile verilen kupon üzerindeki kodla transformersgala.com adresindeki çekilişe katılan ve 4 Aralık günü gerçekleşecek galaya katılmaya hak kazanan şanslı minikler Autobot’ların lideri Optimus Prime ve en genç kahraman Bumblebee ile herkesten önce tanışma fırsatı yakalıyor.

Yine dünyayı kurtaracaklar.

Yine dünyayı kurtaracaklar.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir