Transformers Sizi Londra’ya Uçuruyor


Transformers 5: Son Şövalye filmi 23 Haziran’da vizyona girmeden önce başlatacağı çok özel bir kampanyayla bir kişiye ailesiyle Londra seyahati hediye ediyor. 10 Haziran – 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında çekilişe katılanlar çok özel hediyeler de kazanacak. Kampanyaya katılmak için ise Transformers paketlerindeki barkodu ve fişi göndermek yeterli. Kampanyayla ilgili tüm detaylar için: www.transformersmacerasi.com.

Transformers film ürünlerinde muhteşem bir yaz sürprizi sizleri bekliyor! 10 Haziran – 18 Ağustos tarihleri arasında Transformers oyuncaklarının paketlerindeki barkodu ve alışveriş fişini, P.K.50 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresine gönderenler eşsiz Transformers deneyimleri ile dolu muhteşem bir Londra seyahatinin yanı sıra birbirinden güzel yüzlerce hediye kazanma fırsatı yakalayacak.

Maceralarla Dolu Londra Seyahati Transformers Paketlerinde

Transformers hayranlarını Son Şövalye filminin eşsiz deneyimleri ile dolu gerçek bir sürpriz bekliyor. Çekilişi kazanan bir kişi, Londra’da 2 yetişkin ve 2 çocuklu bir aileyi kapsayan dolu dolu bir Transformers macerası yaşayacak. Dört gün sürecek özel Londra turu, birçok aktiviteyle renklenecek. İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitmeye hak kazananlar bir gece filmin çekildiği kalede konaklama fırsatının yanı sıra özel King Arthur stili kılıç eğitimi alacak,Stonehenge’de VIP tur deneyimini ve yüzyıllara meydan okuyan Londra’nın büyülü atmosferinde Bumblebee Camaro ile bir turun benzersiz keyfini yaşayacak.

Transformers’ın hediyeleri Londra seyahatiyle de sınırlı kalmıyor. Transformers paketlerindeki barkodları ve alışveriş fişini P.K.50 34387 Mecidiyeköy/İSTANBUL adresine adresine gönderen kişiler, yapılacak çekilişle 25 Samsung VR Gear, 5 Playstation, 5 iPad Mini ve 500 tişörtten birini kazanma şansını yakalayacak.

Detaylı bilgi için www.transformersmacerasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir