Trolls, Giochi Preziosi Kalitesiyle Türkiye’de


Thomas Dam’ın ürettiği oyuncak bebeklerden ilham alan ve tüm dünyada çok sevilen Trolls, şimdi 3D animasyon filmiyle, dünyayla aynı anda Türkiye’deki sinemalarda. Sihirli bir şekilde uzayan saçlarıyla birçok zorluğun üstesinden gelebilen bu renkli karakterler, mutlu olmak için onları yemeleri gerektiğini sanan Bergen’lerle amansız bir mücadeleye girişseler de eninde sonunda dostluğun kazanacağı bir hikayeyle karşımızdalar.

Dünyanın en popüler oyuncak markalarından Giochi Preziosi, geniş ürün portföyü içerisinde Trolls oyuncaklarını da Türkiye’deki çocuklarla buluşturuyor. İşte, her zaman çok mutlu olan ve çocukları da mutlu etmek için gelen Trolls oyuncakları.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Saç Boya Seti; Trolls filminin ana karakteri tatlı Poppy gibi gösterişli ve pembe saçlara sahip olmayı hangi kız istemez. Trolls Saç Boya Seti ile bu mümkün! Paketin içinden çıkan 3 adet Saç Boyası ile saçlarını diledikleri renge boyayabilir, çıkartmalarla ve simli maskarayla süsleyebilir, ve Poppy’nin bandına benzer şirin saç bandını takabilirler.

Tırnak Boyama Seti; Poppy’nin sadece saçı değil, tırnakları da çok renkli ve kızlar da renkli tırnaklara bu set ile sahip olabilir. Eğlenceli ve rengarenk manikür setinin içinde 4 farklı renkte Tırnak Cilası, 1 Poppy şeklinde Törpü, 1 Cupcake şeklinde tırnak ayıracı ile 1 Damga Yaprağı bulunuyor.

Kucaklaşma Zamanı Bilekliği; Sevgi dolu her Trolls kucaklaşmadan önce, bileklikleri ses ve ışıkla onlara bu zamanı hatırlatır. Şimdi herkes bu bilekliği takacak ve arkadaşlarına koskoca sarılacak. Beni Dene paketinde geliyor.

Poppy Bust; Bu müthiş büstle kızlar hem kendilerinin, hem Poppy’nin saçlarını tasarlayabilecek. Pespembe saçlarını, kutunun içinden çıkan tarakla tarayabilir, rengarenk tüylü tokalarla ve özel aksesuarlarla süsleyebilir, diğer aksesuarlarla kendi saçlarını istedikleri gibi tasarlayabilirler. Poppy, her kızın odasında yerini almak için sabırsızlanıyor.

trolls_kucaklasma_zamani_bilekligi_trl09000

trolls_poppy_bust_trl10000-1

trolls_sac_boya_seti_trl00000-1


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir